Reality Liška

Kompletní a profesionální pomoc při prodeji nebo nákupu Vaší nemovitosti.


Na základě kvalitně provedených služeb nás doporučují:

Miroslav Beneš, Ing. Michal Jandák, Václav Jeník, Jitka Jeřábková, Judr. Vladimír Kastner, Věra Kastnerová, Tomáš Khorel, Helena Khorel, Robert Kohout, Mgr. Petra Kohoutová, Lucie Körnerová, Věra Nepovímová, Viktor Nýč, Michaela Pokorná, RNDr. Jan Šimbera, Ing. Adam Trocha, Helena Pallayová, Ing. Michaela Valentová, Miroslava Rejtharová, Pavlína Čapková, Tomáš a Michaela Valentovi, Jaroslava Parvoničová, paní Valentová, Olga Plucarová, Ing. Adam Trocha, paní Martina P., Markéta Hovorková a David Kabeláč.


Hodnocení:

RNDr. Jan Šimbera: Paní Lišková je velmi komunikativní, její přístup je pozitivní a byla velmi nápomocná k řešení všech problémů, které se vyskytly v rámci naší spolupráce.

Helena Pallayová: Paní Ing. Lišková má příjemné vystupování, je vstřícná k oběma stranám. Obchod proběhl bez problémů a celkově jsem velmi spokojená.

Ing. Adam Trocha: Paní Lišková má velice příjemné a zároveň profesionální jednání a vystupování. Ohledně hledání bydlení vše zorganizovala a navíc nám dokázala pomoci svými znalostmi ohledně ceny nemovitosti. Především díky paní Liškové dnes spokojeně s přítelkyní bydlíme ve zrekonstruovaném bytě.

Helena a Tomáš Khorel: Spolupráce s paní Liškovou byla velmi příjemná, profesionální a transparentní. Vše, co se slíbilo, bylo splněno - můžeme jen doporučit.

paní Rejtharová: Paní Lišková má velmi příjemné a vstřícné vystupování. Během obchodu mne vždy o všem informovala. Byla jsem spokojena s kvalitou poskytované služby.

paní Čapková: Se službami Reality Liška jsem byla nadmíru spokojená. Kompletní servis, přátelský přístup. Vždy jsem měla všechny informace, co jsem potřebovala.

paní Parvoničová: Paní Lišková je příjemná usměvavá makléřka, která ví, co práce makléře obnáší i po odborné stránce. Právně byly všechny dokumenty v pořádku, vystavené právníkem přímo na konkrétní prodej (což u mnoha makléřů není zvykem, když používají obecný formulář z internetu). S průběhem nákupu domu jsme spokojeni a paní Liškovou doporučujeme.

paní Valentová: Paní Liškovou jsem si vybrala pro prodej nemovitosti opakovaně, protože jsem s jejími službami spokojená. Milá, ochotná a profesionální. Doporučuji!

Olina Plucarová: Děkujeme Reality Liška za vypracování podkladů pro notářské řízení - Stanovení odhadní ceny nemovitosti. Vypracování proběhlo nadstandartně rychle, skvělé jednání. Za nás můžeme jen doporučit.

Ing. Adam Trocha: Paní Lišková z Reality Liška mě opět utvrdila v tom, že je výborná realitní makléřka a naprostý odborník ve svém oboru. Už podruhé, tentokrát prodej nemovitosti, byla radost s paní Liškovou spolupracovat. Paní Lišková se postarala v podstatě o vše v průběhu celého procesu tzn. od nafoceni nemovitosti až po předání bytu. Mou jedinou úlohou bylo pouze podepisovat doklady. Paní Liškovovou z Reality Liška bych chtěl doporučit všem lidem, kteří chtějí koupit nebo prodat jejich nemovitost.

paní Martina P.: Děkuji Vám za skvělé profesionální služby a přístup. Chtěla bych vyzdvihnout výbornou komunikaci, vyřešení právních komplikací a kompletní pomoc v oblasti mne neznámé. Ráda Vaše služby využiji i v budoucnu.

Markéta Hovorková: Paní Lišková poskytuje dokonalé služby od focení nemovitosti až po předání nemovitosti. Profesionální přístup a nezměrná trpělivost s klienty i úřady. Právní zajištění i itinerář co v jakém pořadí vyřizovat ušetří mnoho vrásek. Naprostá spokojenost. Jak řekl již Werich - na odbornou práci mají být odborníci. Děkuji a až budu toužit po další nemovitosti, ozvu se.

David Kabeláč: V reakci na koupi nemovitosti v obci Cerhenice bych rád vyjádřil dík realitní makléřce Janě Liškové za rychlé a vstřícné jednání, ochotný a pružný přístup v realizaci záměru. Reality Liška doporučuji pro jejich seriózní, fundované a profesionální služby.

Odbornost

V rámci kvalitních služeb, zvyšujeme svoji odbornost vzděláním.

Písemné dotazy

realityliska@gmail.com

Pracovní doba

Pracovní dny: Po - Ne 8.00 - 19.00