Reality Liška

Kompletní a profesionální pomoc při prodeji nebo nákupu Vaší nemovitosti.


Na základě kvalitně provedených služeb nás doporučují:

Miroslav Beneš, Ing. Michal Jandák, Václav Jeník, Jitka Jeřábková, Judr. Vladimír Kastner, Věra Kastnerová, Tomáš Khorel, Helena Khorel, Robert Kohout, Mgr. Petra Kohoutová, Lucie Körnerová, Věra Nepovímová, Viktor Nýč, Michaela Pokorná, RNDr. Jan Šimbera, Ing. Adam Trocha, Helena Pallayová, Ing. Michaela Valentová, Miroslava Rejtharová, Pavlína Čapková, Tomáš a Michaela Valentovi, Jaroslava Parvoničová, paní Valentová, Olga Plucarová, Ing. Adam Trocha, paní Martina P., Markéta Hovorková a David Kabeláč, Šárka a Zdeněk Drábkovi 2, Petr Vichterey.


Hodnocení:

Petr Vichterey: Služby na poli realit jsem u Jany využil poprvé proto, že je to má kamarádka. Nyní bych se k ní vrátil především pro její profesionalitu a spolehlivost. Pokud si náhodou nebyla něčím jistá, rychle to zjistila a jelo se dál, žádné zbytečné prodlevy. Janě důvěřuji a v případě potřeby reality služeb oslovím opět ji.

Šárka a Zdeněk Drábkovi 2: Opět jsme byli spokojeni s nasazením paní Liškové. Děkujeme za vstřícnost, flexibilitu a profesionální přístup.

Michael Plucar: Paní Lišková je velmi komunikativní a vstřícná. Služby které jsem požadoval byly vyřízeny rychle a profesionálně. Reality Liška mohu vřele doporučit.

Šárka a Zdeněk Drábkovi: S manželem jsme dlouho hledali větší byt. Zaráželo nás arogantní chování makléřů a nesolidnost. Když už jsme to skoro vzdali, objevil se jeden byt a s ním velice sympatická realitní makléřka 😊. Byli jsme příjemně zaskočeni, jak skvělé chování pí. Lišková měla. Nemovitost jsme koupili a servis a vše kolem na jedničku. Díky moc! Pokud bychom někdy něco prodávali, určitě opět přes Vaši realitní kancelář.

RNDr. Jan Šimbera: Paní Lišková je velmi komunikativní, její přístup je pozitivní a byla velmi nápomocná k řešení všech problémů, které se vyskytly v rámci naší spolupráce.

Helena Pallayová: Paní Ing. Lišková má příjemné vystupování, je vstřícná k oběma stranám. Obchod proběhl bez problémů a celkově jsem velmi spokojená.

Ing. Adam Trocha: Paní Lišková má velice příjemné a zároveň profesionální jednání a vystupování. Ohledně hledání bydlení vše zorganizovala a navíc nám dokázala pomoci svými znalostmi ohledně ceny nemovitosti. Především díky paní Liškové dnes spokojeně s přítelkyní bydlíme ve zrekonstruovaném bytě.

Helena a Tomáš Khorel: Spolupráce s paní Liškovou byla velmi příjemná, profesionální a transparentní. Vše, co se slíbilo, bylo splněno - můžeme jen doporučit.

paní Rejtharová: Paní Lišková má velmi příjemné a vstřícné vystupování. Během obchodu mne vždy o všem informovala. Byla jsem spokojena s kvalitou poskytované služby.

paní Čapková: Se službami Reality Liška jsem byla nadmíru spokojená. Kompletní servis, přátelský přístup. Vždy jsem měla všechny informace, co jsem potřebovala.

paní Parvoničová: Paní Lišková je příjemná usměvavá makléřka, která ví, co práce makléře obnáší i po odborné stránce. Právně byly všechny dokumenty v pořádku, vystavené právníkem přímo na konkrétní prodej (což u mnoha makléřů není zvykem, když používají obecný formulář z internetu). S průběhem nákupu domu jsme spokojeni a paní Liškovou doporučujeme.

paní Valentová: Paní Liškovou jsem si vybrala pro prodej nemovitosti opakovaně, protože jsem s jejími službami spokojená. Milá, ochotná a profesionální. Doporučuji!

Olina Plucarová: Děkujeme Reality Liška za vypracování podkladů pro notářské řízení - Stanovení odhadní ceny nemovitosti. Vypracování proběhlo nadstandartně rychle, skvělé jednání. Za nás můžeme jen doporučit.

Ing. Adam Trocha: Paní Lišková z Reality Liška mě opět utvrdila v tom, že je výborná realitní makléřka a naprostý odborník ve svém oboru. Už podruhé, tentokrát prodej nemovitosti, byla radost s paní Liškovou spolupracovat. Paní Lišková se postarala v podstatě o vše v průběhu celého procesu tzn. od nafoceni nemovitosti až po předání bytu. Mou jedinou úlohou bylo pouze podepisovat doklady. Paní Liškovovou z Reality Liška bych chtěl doporučit všem lidem, kteří chtějí koupit nebo prodat jejich nemovitost.

paní Martina P.: Děkuji Vám za skvělé profesionální služby a přístup. Chtěla bych vyzdvihnout výbornou komunikaci, vyřešení právních komplikací a kompletní pomoc v oblasti mne neznámé. Ráda Vaše služby využiji i v budoucnu.

Markéta Hovorková: Paní Lišková poskytuje dokonalé služby od focení nemovitosti až po předání nemovitosti. Profesionální přístup a nezměrná trpělivost s klienty i úřady. Právní zajištění i itinerář co v jakém pořadí vyřizovat ušetří mnoho vrásek. Naprostá spokojenost. Jak řekl již Werich - na odbornou práci mají být odborníci. Děkuji a až budu toužit po další nemovitosti, ozvu se.

David Kabeláč: V reakci na koupi nemovitosti v obci Cerhenice bych rád vyjádřil dík realitní makléřce Janě Liškové za rychlé a vstřícné jednání, ochotný a pružný přístup v realizaci záměru. Reality Liška doporučuji pro jejich seriózní, fundované a profesionální služby.

Želmíra Čechová: Pokud v současné nelehké době usilujete o zakoupení bytu ráda bych se s Vámi podělila o svou pozitivní zkušenost. V komplikované osobní situaci jsem se s prosbou o pomoc obrátila na paní Janu Liškovou, která jako já žije v Kolíně. Čas ukázal, že má volba byla správná. Paní Lišková je spolehlivá mladá žena, která klienta nenechá ve štychu, což je vskutku příjemná změna oproti přístupu renomovaných realitních kanceláří, se kterými jsem se dlouhodobě potýkala. Ujme se vaší věci s neutuchající energií a vždy má na paměti především vaše představy o novém bydlení. Paní Liškovou navíc nikdy neopouští optimistický pohled na řešení problémů. A to je pro klienta také vítaná vzpruha. Spolupráce s ní je bezproblémová a já jsem se znovu ujistila, že pro dobrý výsledek nějakého snažení je důležitý výběr poskytovatele služeb. Doufám, že mých pár vět bude pro Vás zajímavou inspirací. Přeji všem hodně štěstí.

T. Jirásek a A. Štěpánková: Spolupráce s paní Liškovou byla ukázková. Komunikace, vstřícnost a lidskost pro nás byla velmi příjemným překvapením, zvláště v dnešní trochu pokroucené a hektické době. Děkujeme za vše a jednoznačně doporučujeme!

Pavel Žárský: Reality Liška jsem si vybral ke spolupráci s prodejem domu na základě doporučení a podle výsledků práce paní Liškové, které se potvrdily v průběhu realizace prodeje nemovitosti. Byl jsem spokojený s kvalitou služeb - od úvodního setkání, přes profesionální práci fotografa, pořízení videa pro inzerci, až po právní servis a odhlášení z daně u finančního úřadu. Doporučuji.

p. Pokorná a p. Lepková: S prací Ing. Liškové jsme velmi spokojeni. Solidní, vstřícná, ochotná, znalá věci. Spolehlivá. Můžeme jen doporučit.

Písemné dotazy

realityliska@gmail.com

Pracovní doba

Pracovní dny: Po - Ne 8.00 - 19.00