Reality Liška

Ing. Jana Lišková

Realitní makléř s pětiletou praxí na trhu s nemovitostmi.

Sanza theme logo

Intenzivně pracuje na poskytování kvalitních služeb svým klientům na realitním trhu a neustále tyto služby zlepšuje.

V roce 2012 získala certifikáty od společnosti IRCA lead auditor quality and enviroment management system.

Od roku 2016 je výkonnou auditorkou pro oblast kvality, životního prostředí a bezpečnosti práce (ISO 9001, 14001 a OHSAS 18001).

Svoje znalosti a vědomosti prohlubuje dalším studiem realitního a finančního trhu.

 

IC: 02601982

721 713 131


Hodnocení:

RNDr. Jan Šimbera: Paní Lišková je velmi komunikativní, její přístup je pozitivní a byla velmi nápomocná k řešení všech problémů, které se vyskytly v rámci naší spolupráce.

Helena Pallayová: Paní Ing. Lišková má příjemné vystupování, je vstřícná k oběma stranám. Obchod proběhl bez problémů a celkově jsem velmi spokojená.

Ing. Adam Trocha: Paní Lišková má velice příjemné a zároveň profesionální jednání a vystupování. Ohledně hledání bydlení vše zorganizovala a navíc nám dokázala pomoci svými znalostmi ohledně ceny nemovitosti. Především díky paní Liškové dnes spokojeně s přítelkyní bydlíme ve zrekonstruovaném bytě.

Helena a Tomáš Khorel: Spolupráce s paní Liškovou byla velmi příjemná, profesionální a transparentní. Vše, co se slíbilo, bylo splněno - můžeme jen doporučit.

paní Rejtharová: Paní Lišková má velmi příjemné a vstřícné vystupování. Během obchodu mne vždy o všem informovala. Byla jsem spokojena s kvalitou poskytované služby.

paní Čapková: Se službami Reality Liška jsem byla nadmíru spokojená. Kompletní servis, přátelský přístup. Vždy jsem měla všechny informace, co jsem potřebovala.

paní Parvoničová: Paní Lišková je příjemná usměvavá makléřka, která ví, co práce makléře obnáší i po odborné stránce. Právně byly všechny dokumenty v pořádku, vystavené právníkem přímo na konkrétní prodej (což u mnoha makléřů není zvykem, když používají obecný formulář z internetu). S průběhem nákupu domu jsme spokojeni a paní Liškovou doporučujeme.

paní Valentová: Paní Liškovou jsem si vybrala pro prodej nemovitosti opakovaně, protože jsem s jejími službami spokojená. Milá, ochotná a profesionální. Doporučuji!

Olina Plucarová: Děkujeme Reality Liška za vypracování podkladů pro notářské řízení - Stanovení odhadní ceny nemovitosti. Vypracování proběhlo nadstandartně rychle, skvělé jednání. Za nás můžeme jen doporučit.

Ing. Adam Trocha: Paní Lišková z Reality Liška mě opět utvrdila v tom, že je výborná realitní makléřka a naprostý odborník ve svém oboru. Už podruhé, tentokrát prodej nemovitosti, byla radost s paní Liškovou spolupracovat. Paní Lišková se postarala v podstatě o vše v průběhu celého procesu tzn. od nafoceni nemovitosti až po předání bytu. Mou jedinou úlohou bylo pouze podepisovat doklady. Paní Liškovovou z Reality Liška bych chtěl doporučit všem lidem, kteří chtějí koupit nebo prodat jejich nemovitost.

paní Martina P.: Děkuji Vám za skvělé profesionální služby a přístup. Chtěla bych vyzdvihnout výbornou komunikaci, vyřešení právních komplikací a kompletní pomoc v oblasti mne neznámé. Ráda Vaše služby využiji i v budoucnu.

Markéta Hovorková: Paní Lišková poskytuje dokonalé služby od focení nemovitosti až po předání nemovitosti. Profesionální přístup a nezměrná trpělivost s klienty i úřady. Právní zajištění i itinerář co v jakém pořadí vyřizovat ušetří mnoho vrásek. Naprostá spokojenost. Jak řekl již Werich - na odbornou práci mají být odborníci. Děkuji a až budu toužit po další nemovitosti, ozvu se.

David Kabeláč: V reakci na koupi nemovitosti v obci Cerhenice bych rád vyjádřil dík realitní makléřce Janě Liškové za rychlé a vstřícné jednání, ochotný a pružný přístup v realizaci záměru. Reality Liška doporučuji pro jejich seriózní, fundované a profesionální služby.


Písemné dotazy

realityliska@gmail.com

Pracovní doba

Pracovní dny: Po - Ne 8.00 - 19.00